Creating healthier futures for ill children

Kuidas saada Triumf tervisemängu kasutajaks?

Triumf Health mäng, mis on loodud laste heaolu ning tervise toetamiseks, on nüüd tasuta kättesaadaval eriväljaandena kõikidele lastele kuni mai lõpuni. Selleks, et mäng endale alla laadida, tuleb lisaks eelnevalt registeerida. Järgi neid samme, et Triumf rakendus endale telefoni laadida.

Registeerimine on vajalik selleks, et edastada sulle mängimiskood (aktiveerimiskood), mille pead mängu registeerides sisestama.

1. Sinu emailile saadetakse uus link, kus pead vastama paarile kontrollküsimustele. Täida see küsimustik ära.
  2. Küsimustele vastates saad sa oma emailile isikliku aktiveerimiskoodi. Oota 10-15 minutit, et kood hakkaks toimima.
  3. Lae alla Triumf Health (Open) nimeline rakendus Google Playst (https://bit.ly/2wDaYps). Lahendus on varsti kättesaadav ka App Storest.
  4. Registeeri ennast mängu kasutajaks klikkides "Loo konto". Sisesta sinna oma email ning aktiveerimiskood. Kontrolli, et oled sisestanud koodi, emaili ning parooli täpselt õigesti.
  5. Ilusat mängimist!

Miks ma pean eelnevalt registeerima, et mängu kasutada?

Tegemist on Triumf platformi eriväljaandega. Algselt oli mäng loodud krooniliselt haigete laste toetamiseks ning avalikkusele see kättesaadav ei olnud - mängu sai jagada näiteks raviarst. Praegu aga on mängule tehtud lisaversioon, mis on tasuta kättesaadav, et toetada kõiki lapsi esialgu aprill-mai jooksul, olenevalt kriisiperioodi kulgemisest.

Kas rakendus võib minna tasuliseks?

Lastele ja vanematele see mäng tasuliseks kindlasti ei lähe. Kui tasuta periood läbi saab, siis lihtsalt enam ei ole võimalik seda alla laadida. Need aga, kes on kasutamist alustanud, saavad jääda tasuta kasutama ka pärast perioodi lõppemist.

Lisainfo Triumf tervisemängu kohta

Läbi Triumf Health mängu edastatakse lastele psühholoogilist tuge ning informatsiooni tervisekäitumiste, emotsioonide ja emotsiooniregulatsiooni, motivatsiooni, probleemilahendusoskuste ning enesejuhtimise kohta. Lisaks sellele on mobiilimäng ka standardiseeritud ja kontrollitud info edastamise viis. Lahenduse eesmärk on ennetada ja/või vähendada psühholoogiliste probleemide esinemist ning parandada elukvaliteeti ning mängu sisu on loodud laste heaolu eest seisvate valdkonna spetsialistide poolt.

Seoses koroonaviirusega on mängu loodud viiruse-spetsiifiline rada, mis on kättesaadav lugemisoskusega lastele. Selle raja eesmärk on läbi turvalise mängukeskkonna vähendada viirusega seotud segadust ja ärevust ning edastada usaldusväärset informatsiooni COVID-19 viiruse kohta - näiteks kuidas ennast ja teisi viiruse eest kaitsta (sh hügieen ning isolatsioon), kuidas viiruse ajal toime tulla, samuti selgitatakse viirusega seotud muresid.